“Dijital Dönüşüm Yönetimi” dersi konuklarını ağırlamaya devam ediyor!

11.10.2019

Doç. Dr. Dilek Kurt, Endüstri Mühendisliği Bölümünde verdiği Dijital Dönüşüm Yönetimi dersinde öğrencilerini dijital dönüşüm uzmanları ile buluşturmaya ve interaktif bir ortamda konuyu tartışmaya açmaya devam ediyor. Üniversitemizde 10 Ekim Perşembe günü düzenlenen etkinliğe, Siemens Türkiye eski Genel Müdür Yardımcısı, ICON Academy Kurucusu ve digit4Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Ersoy, LcWaikiki Dijital Dönüşüm Grup Müdürü ve Yaşam Koçu İlke Bozkurt, İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Selen konuk edildi.

Endüstri Mühendisliği Bölümü'nün Araştırma Görevlileri Fatma Sena Karal ve Mehmet Ali Taş Üniversite-Sanayi buluşmasının interaktif ortamının organize edilmesini sağladılar.

Program kapsamında ilk olarak Zeynep Selen tarafından İstanbul Proje Yönetim Derneği tanıtımı yapıldı. Ardından Endüstri 4.0 uzmanı olan Ali Rıza Ersoy, Endüstri 4.0’ı tüm yönleriyle ele alarak yakın gelecekte gençlere düşen sorumluluklara işaret etti. İlke Bozkurt dijitalleşme portföyünün yönetimi, dijitalleşme projelerinin çevik yönetimi ve kurumsallarda dijital dönüşüm bakışı konularına değindi.  Öğrenciler “Hayalimdeki Dijital Gelecek” çalışması ile hayal ettikleri geleceğe dair fikirlerini paylaştı.